jak zwikszy wytrysk

Więcej spermy

Zwiększenie objętości wytrysku wpływa na następujące aspekty męskiego życia seksualnego:

Zwiększenie siły orgazmu:

Zażywanie takich ziołowych suplementów jak aminokwasy oraz innych wspomagaczy potencji seksualnej, powoduje że organizm jest w stanie wyprodukować więcej płynu nasiennego, a to umożliwia dłuższe i silniejsze orgazmy. Z kolei treningi mięśni PC (czyt. dalej) dają większą siłę wytrysku, co także określa intensywność szczytowania.

Skoro więcej spermy pokonuje drogę przez penisa, stosunek siłą rzeczy musi być dłuższy. Podobnie jest z czasem trwania rozkoszy. Orgazm trwa bowiem mniej więcej tyle ile niezbędne jest na przepompowanie spermy z jąder przez członka na zewnątrz.

Zwiększenie ilości i jakości spermy oraz ogólna poprawa męskości:

Dla zapłodnienia żeńskiej komórki jajowej potrzeba jest mnóstwo i to ruchliwych plemników. Składająca się z nich sperma zawiera ich na ogół setki milionów. O ile organizm przeciętnego mężczyzny jest w stanie wyprodukować taką ilość kilka razy dziennie, o tyle istnieje wiele czynników, które ten naturalny proces mogą zakłócić. Należą do nich m.in. palenie, narkotyki, uboga dieta, a nawet zbyt ciasne spodnie.

Zwiększenie ilości spermy zwiększa naturalną płodność i popęd seksualny mężczyzn. Każdy przedstawiciel męskiego gatunku, któremu zależy na posiadaniu potomstwa, powinien pamiętać, że poza ilością niemniej liczy się jakość produkowanego nasienia. Ćwiczenia PC, w połączeniu z aminokwasami jak L-Arginina czy L-Lizyna również są pomocne w tych zabiegach i warto pamiętać, że ciąża zależy też od mężczyzny.

Większe zadowolenie partnerki:

Podczas wytrysku penis wpompowuje płyn nasienny do wnętrza partnerki, co obie spółkujące strony odczuwają jako przyjemność. Kiedy spermy jest więcej, ten przepływ trwa dłużej, a więc i dłuższa jest przyjemność. W ten sposób, w czasie stosunku, znacznie trwalszy i głębszy orgazm jest osiągalny dla obojga partnerów.

Jak to osiągnąć?

Zwiększenie ilości nasienia można generalnie osiągnąć na dwa sposoby. Pierwszym jest zażywanie odpowiednich suplementów diety na bazie aminokwasów, drugim ćwiczenia PC (ang. PubboCoxygennus) – nazywanych też ćwiczeniami Kegela (dr Arnold Kegel – ginekolog i autor tej metody) – czyli mięśni wokół gruczołu prostaty oraz odbytnicy.
Polecanymi aminokwasami i substancjami ziołowymi są:

  • L-Arginina (zażywana wraz z L-Lizyną, zapobiega problemom skórnym)
  • L-Lizyna
  • Veromax (w połączeniu z L-Argininą i L-Lizyną, a także L-Alaniną, żeńszeniem, owocem palmy sabałowej-Saw Palmetto Berry i liściem miłorzębu-Biloba Leaf)
  • Praktykowane codziennie ćwiczenia PC, trenując wspomniane części męskiej anatomii, pomagają na jakość orgazmu i objętość dokonującego się wtedy wytrysku spermy.